سبد کابل  - Wire Mesh Cable Tray

سبد کابل (Wire Mesh Cable Tray) جایگزینی مناسب برای انواع سینی هدایت کابل و نردبان کابل (نردبان فلزی و آلومینیومی (Ladder)) می‌باشد. انعطاف پذیری بالا، سهولت در نصب، مقرون به صرفه بودن، سازگاری با انواع شرایط محیطی و امکان تهویه مناسب و عبور هوا ازجمله ویژگیهای این سیستم می‌باشد که باعث افزایش درخواست و استفاده از این سیستم بجای سیستمهای قبلی شده است.

با توجه به نوع و ساختار این سیستم (سبد‌های هدایت کابل) جهت پیاده سازی مسیر های پیچیده نیازی به اتصالات مختلف نمیباشد، به همین دلیل سفارش و انتخاب راحت‌تر شده و باعث کاهش هزینه‌های خرید می‌شود (نیازی به سفارش اتصالات مختلف نمی‌باشد). همچنین انعطاف پذیری بالای این نوع سیستم امکان پیاده‌سازی و نصب مسیرها و نقشه‌های پیچیده را به راحتی در اختیار قرار می‌دهد.

سبد کابل یا "Wire Mesh Cable Tray" با قیمتی مناسب، در انتقال، هدایت و مرتب سازی کابل ها و لوله‌های تاسیساتی در هنگام نصب به طراحان و تیم نصب کمک می‌نماید تا پروژه‌ها به خوبی انجام دهند.

 

استحکام، ظرافت و سبکی سینی مش موجب شده بسیاری از افراد آن را جایگزین نردبان کابل و سینی کابل کنند. سینی مش یا سبد کابل بهترین گزینه برای نظم بندی کابل‌ها است.

سینی مش، به سادگی بر روی پایه های زمینی یا اتصالات دیوار و سقفی نصب می‌گردد و به آسانی با اتصال پیچ مهره ای در جای خود محکم می‌گردد.

سبد کابل با مفتول فولادی، این امکان را دارد تا با پوشش گالوانیزه سرد یا گرم یا رنگ الکترواستاتیک ارائه گردد، همچنین در صورت نیاز، این محصول از جنس مفتول استیل نیز قابل ارائه می‌باشد.

 

سبد کابل یا وایر مش، جهت اتصال سبد با عرض‌های مختلف به یکدیگر یا اتصال و زانویی سبدها، نیازی به قطعات از پیش سفارش داده شده یا اتصالات جوشی نمی‌باشد و تنها با خم نمودن مفتول‌ها و بستن آنها با پیچ، به شکل مطلوب خود خواهید رسید.

اتصالات سبد کابل بسیاد ساده و محدود می‌باشند و اکثر اتصالات، خم‌ها و تغیرات مقطص سبد، با استفاده از یک قیچی و نیز پیچ و مهره های سبد کابل قابل انجام و پیاده سازی می‌باشد.