کاربردها

سبد کابل یک سیستم جایگزین به جای سیستم های قدیمی مانند سینی کابل می باشد. هدف از ایجاد این سیستم انتقال کابل ها و ادوات به صورت آسان، سریع، ایمن و با هزینه کمتر می باشد. این سیستم قابلیت انتقال کابل ها را در سازه ای کاملا مقاوم و در عین حال سبک را مطابق با تکنولوژی روز دنیا فراهم می آورد.

در این سیستم  می توان حجم مختلفی از کابل های شبکه، کابل های برق، فیبرهای نوری، لوله های تاسیسات و دیگر ادوات را به راحتی در اتاق سرور ها، دیتا سنتر ها، اتاق های برق و دیگر بخش های ساختمان منتقل نمود. برای اجرای هر چه راحتتر و رفاه حال مجریان، مهندسین سبد ایران با طراحی سبدهای کابل در ابعاد مختلف و اتصالات علاوه بر ایجاد یک سازه با اشغال کمترین فضا، شکل های مختلفی از انتقال را فراهم می آورند که عبارتند از:

انتقال داخل رک

انتقال بروی دیوار

انتقال از بالای سقف کاذب

انتقال از زیر سقف اصلی

انتقال از زیر کف کاذب
انتقال از  روی کف اصلی

انتقال به روی رک

بدین ترتیب مجریان انتقال کابل و کابل کشی قادر خواهند بود با توجه به فضایی که در اختیارشان قرار دارد به بهترین نحو و با صرفه جویی در هزینه ها و وقت، پروژه خود را پیاده سازی نمایند. در این راستا مشاوران فنی سبد ایران آماده هستند تا تجارب خود را با همکاران عزیز در جهت انتخاب هرچه بهتر نوع سبد کابل و نحوه اجرا به اشتراک بگذارند. 

 

برای مشاهده ویدیوهای طریقه نصب لطفا کلیک نمایید.

  18 58 75 88(021) سبد کابل استیل
info@sabadiran.ir  سبد کابل گالوانیزه
  خیابان بهشتی،خیابان کاووسی فر، کوچه آرياوطنی، پلاک5 سبد کابل رنگ شده
به تلگرام ما بپیوندید  
به اینستاگرام ما بپیوندید  
مارا در آپارات دنبال کنید