• تعمیرات آسان

  با توجه به ساختار باز سبد کابل، رفع مشکلات مربوط به برق و ارتباطات فیزیکی را بسیار آسان می کند.

 • تمیز و بدون موش

  موش بزرگترین دشمن در صنایع غذایی است. موش ها محیط تاریک و بسته را دوست دارند. اگرچه حل این مشکل بسیار سخت می باشد.ولی استفاده از سبد کابل در مقایسه با سینی کابل بسیار بهتر است.

 • ضد حریق

  سبد کابل می تواند درجه مقاومت E90 را با توجه به استاندارد DIN 4102-12 آلمان به دست آورد. درجه مقاومت آتش E90 اطمینان از سیستم الکتریکی مانند روشنایی اضطراری، تهویه، خروجی اضطراری، زنگ هشدار آتش، و غیره می تواند به طور موثری کار کند

 • بهره وری بهتر انرژی

  مقاومت الکتریکی هادی با دما افزایش می یابد. هنگامی که جریان الکتریسیته از طریق کابل عبور می کند، دمای هسته های مسی و یا آلومینیومی افزایش می یابد.

 • ساخت اتصالات در محل نصب

  مشخصا برای سفارش هر نوع سیستمی نیاز به حاضر نمودن لیستی الزامی می باشد ولی همواره تعیین تعداد درست اتصالات مشکل بزرگی برای مجریان می باشد.

 • استفاده از مواد اولیه کمتر

  در میان انواع سیستم های انتقال کابل، سبد کابل به فولاد کمتری برای تولید نیاز دارد. برای مثال در یکی از رایج ترین ابعاد سیستم انتقال با عرض 30 سانت و لبه 5 سانت در سینی کابل با ضخامت 1.5 میلی متر با در نظر گرفتن حفره های موجود در روی سینی تقریبا وزنی معادل 4.7 کیلوگرم را دارا می باشد

 • سبکی در عین استحکام

  سبکی این نوع سازه، اجرا و نصب را بسیار آسانتر می نماید به طوری که برای پیاده سازی در سختترین شرایط یک نفر قادر به انجام آن خواهد بود. از طرفی سبک بودن این سازه نیاز به تعلقات بیشتر را می کاهد که این امر نیز موجب صرفه جویی در زمان و هزینه می شود.

 • انعطاف پذیری بالا

  از آنجایی که برای اجرا، اتصالات مازادی مورد استفاده نمی باشد، سبد کابل قابلیت هرگونه تغییر شکلی را دارا می باشد.

 • سبد کابل و اتصالات مستحکم

  طراحی سبد کابل و اتصالات مورد نیاز توسط مهندسین سبد ایران سازه ای کاملا مطمئن، مقاوم و با ضریب اطمینان بالا را برای انتقال انواع کابل، فیبر نوری و دیگر ادوات فراهم آورده است. به طوری که هر متر از این سازه به صورت مینیمم 30 کیلوگرم و در تولیدات سفارشی تا 150 کیلوگرم را می تواند تحمل نماید.

 • اتصال پیچ مهره ای مطمئن و مقاوم

  سریعترین روش ممکن برای اتصالات در دنیای امروز پیچ مهره می باشد و سبد کابل نیز به راحتی و بدون نیاز به شماره پیچ های مختلف قابل پیاده سازی است .

 • ارسال سریع

  دست اندر کاران شرکت سبد ایران تمام تلاششان این است تا در کمترین زمان ممکن سبد های کابل را در محل پروژه به شما تحویل دهند. ما مشتاق و قادر هستیم از هر روش ارتباطی که برای شما آسان باشد با شما در ارتباط باشیم.

 • نصب اسان و سریع

  با استفاده از تعداد اتصالات بسیار کم و بدون نیاز به اتصالات سفارشی خاص، نصب بسیار سریع تر و آسان تر می گردد. یک پیچ مهره اتاقی، یک قیچی مفتول و یک اتصال تمام آن چیزی است که شما نیاز دارید.

مزایا

نصب اسان و سریع

با استفاده از تعداد اتصالات بسیار کم و بدون نیاز به اتصالات سفارشی خاص، نصب بسیار سریع تر و آسان تر می گردد. یک پیچ مهره اتاقی، یک قیچی مفتول و یک اتصال تمام آن چیزی است که شما نیاز دارید. 
تنها پول سرمایه شما نیست زمان سرمایه ای ارزشمندتری است از طرفی اگر شما در زمان مورد نیاز برای انجام یک پروژه با سیستم های مشابه دو پروژه را با سبد کابل به اتمام برسانید آیا سود بیشتری عاید شما نخواهد شد؟!

 

ارسال سریع

دست اندر کاران شرکت سبد ایران تمام تلاششان این است تا در کمترین زمان ممکن سبد های کابل را در محل پروژه به شما تحویل دهند. ما مشتاق و قادر هستیم از هر روش ارتباطی که برای شما آسان باشد با شما در ارتباط باشیم. 

کابل کشی منظم
با توجه به ساختار باز و مشبک سبدکابل آرایش و نظم دهی کابل ها در این نوع سیستم ها بسیار آسوده خواهد بود.

 

اتصال پیچ مهره ای مطمئن و مقاوم

سریعترین روش ممکن برای اتصالات در دنیای امروز پیچ مهره می باشد و سبد کابل نیز به راحتی و بدون نیاز به شماره پیچ های مختلف قابل پیاده سازی است . این در حالیست که شما می توانید تمام یک پروژه را تنها با یک نوع پیچ عملیاتی کنید. همانطور که می دانید در این روش بدون نیاز به روش هایی مانند جوشکاری که در  سازه هایی سینی کابل مورد استفاده قرار می گیرد می توانید طرح های پیچیده و دشوار را به راحتی اجرا کنید و بدین ترتیب از فرایند اجرایی شما یک پروسه زمانبر و جان فرسا کاسته شده و نهایتا در زمان و هزینه های شما تا 30% صرفه جویی می شود.

 

سبد کابل و اتصالات مستحکم

طراحی سبد کابل و اتصالات مورد نیاز توسط مهندسین سبد ایران سازه ای کاملا مطمئن، مقاوم و با ضریب اطمینان بالا را برای انتقال انواع کابل، فیبر نوری و دیگر ادوات فراهم آورده است. به طوری که هر متر از این سازه به صورت مینیمم 30 کیلوگرم و در تولیدات سفارشی تا 150 کیلوگرم را می تواند تحمل نماید. 

 

انعطاف پذیری بالا

از آنجایی که برای اجرا، اتصالات مازادی مورد استفاده نمی باشد، سبد کابل قابلیت هرگونه تغییر شکلی را دارا می باشد. با چند ابزار ساده مانند قیچی مفتول انواع خم، اختلاف ارتفاع و یا ایجاد تقاطع به راحتی هر چه تمام تر در انواع شرایط و طرح های پیچیده قابل اجرا می باشد.

 

سبکی در عین استحکام

سبکی این نوع سازه، اجرا و نصب را بسیار آسانتر می نماید به طوریکه برای پیاده سازی در سختترین شرایط یک نفر قادر به انجام آن خواهد بود. از طرفی سبک بودن این سازه نیاز به تعلقات بیشتر را می کاهد که این امر نیز موجب صرفه جویی در زمان و هزینه می شود.

 

استفاده از مواد اولیه کمتر

در میان انواع سیستم های انتقال کابل، سبد کابل به فولاد کمتری برای تولید نیاز دارد. برای مثال در یکی از رایج ترین ابعاد سیستم انتقال با عرض 30 سانت و لبه 5 سانت در سینی کابل با ضخامت 1.5 میلی متر با در نظر گرفتن حفره های موجود در روی سینی تقریبا وزنی معادل 4.7 کیلوگرم را دارا می باشد در حالیکه ضخامت سینی 1 میلی متر باشد وزن آن 3.1  کیلوگرم می باشد این در حالیست که سبد کابل با مفتول 5 در همین ابعاد وزنی معادل 2.19 کیلوگرم را دارا می باشد. 

 

دامنه بزرگتری برای حمایت

با در نظر گرفتن شرایط یکسان از لحاظ وزن کابل انتقالی و ابعاد یکسان برای سینی و سبد کابل، در سینی به ازای هر 1.5 متر نیاز به اتصالات حمایتی می باشد این در حالیست که در سبد کابل به ازای هر دو متر نیاز به این نوع اتصالات می باشد و این یعنی هزینه و زمان بیشتر برای نصب مخصوصا برای نصب هایی در مقیاس بزرگ مانند بیمارستان ها و اماکنی مانند فرودگاه و مراکز اداری تجاری و غیره

 

ساخت اتصالات در محل نصب

مشخصا برای سفارش هر نوع سیستمی نیاز به حاضر نمودن لیستی  الزامی می باشد ولی همواره تعیین تعداد درست اتصالات مشکل بزرگی برای مجریان می باشد. بدین ترتیب هر چه تعداد اتصالات بیشتر باشد این موضوع پیچیده تر می گردد.در این راستا  به دلیل وجود اتصالات کم در سیستم سبد کابل و فراهم شدن بسیاری از اتصالات مورد نیاز همچون انواع تقاطع ها، خم ها، زانو ها ، اختلاف ارتفاع و اختلاف عرض ها توسط خود سیستم سبد کابل و بدون نیاز به هر گونه اتصال مازاد علاوه بر رفع  مقدار قابل چشمگیری از این مشکل، در هزینه و زمان نیز منجر به صرفه جویی می گردد. 

 

بهره وری بهتر انرژی

مقاومت الکتریکی هادی با دما افزایش می یابد. هنگامی که جریان الکتریسیته از طریق کابل عبور می کند،  دمای هسته های مسی و یا آلومینیومی افزایش می یابد. اگر در این صورت انتقال حرارت به خوبی انجام نگردد مقاومت با دمای بالا افزایش می یابد و باعث برداشت بیشتر برق می شود.در سیستم های مشابه مانند سینی کابل به دلیل محیط بسته این سیستم ها انتقال حرارت به خوبی انجام نمی گیرد. این در حالیست که در سبد کابل به دلیل سلول های موجود انتقال حرارت به راحتی صورت گرفته و بهره وری انرژی افزایش می یابد و از اتلاف انرژی جلوگیری می نماید و این یعنی قبض برق با صفر های کمتر.

 

عملکرد بهتر EMC

تداوم الکتریکی ایمنی را برای مردم و تجهیزات فراهم می کند و نقش مهمی در عملکرد EMC ایفا می کند. مقاومت سینی کابل معمولا برای بخش های مستقیم از 5mΩ / m تجاوز نمی کند و برای اتصالات از 1mΩ تجاوز نمی کند. این آمار از استاندارد IEC 61537 بسیار بهتر می باشند که در آن امپدانس سیستم سینی کابل نباید بیش از 50 مگاوات در طول مشترک و 5 مگاوات در هر متر بدون اتصال بیشتر باشد.هنگامی که سیستم سینی کابل سیمی به یک شبکه زمینی مقرون به صرفه متصل می شود، می تواند به نصب برق کمک کند تا سطح EMC عالی را به دست آورد. علاوه بر کاهش تداخل، ساختار باز، اطمینان از جدایی درست از طریق بازرسی بصری را آسان می کند.

 

ضد حریق

سبد کابل می تواند درجه مقاومت E90 را با توجه به استاندارد DIN 4102-12 آلمان به دست آورد. درجه مقاومت آتش E90 اطمینان از سیستم الکتریکی مانند روشنایی اضطراری، تهویه، خروجی اضطراری، زنگ هشدار آتش، و غیره می تواند به طور موثری کار کند و به اندازه کافی مقاوم باشد تا بتواند در صورت آتش سوزی کمک کند. به این ترتیب در هنگام آتش سوزی سبد های کابل مانع از دسترسی آتش نشانان به محل وقوع حادثه نمی گردد و از طرفی در صورتی که کابل ها دچار آتش سوزی شده باشند به دلیل باز بودن سلول های سبد کابل دسترسی به نقطه مورد نظر بسیار آسان می گردد.این مورد با توجه به درخواست مشتری لحاظ می گردد.

 

تمیز و بدون موش

موش بزرگترین دشمن در صنایع غذایی است. موش ها محیط تاریک و بسته را دوست دارند. اگرچه حل این مشکل بسیار سخت می باشد.ولی استفاده از سبد کابل در مقایسه با سینی کابل بسیار بهتر است.  چرا که سکنا گزیدن و حرکت در سبد کابل برای حیوانات موذی بسیار سخت و عملا ناممکن می باشد. از طرفی بدلیل سطح مقطع بسیار کم سبد کابل تجمع گرد و غبار بسیار ناچیز بوده و چون دسترسی به آن بسیار راحت می باشد به راحتی قابل تمیز کردن است. 

 

تعمیرات آسان

با توجه به ساختار باز سبد کابل،  رفع مشکلات مربوط به برق و ارتباطات فیزیکی را بسیار آسان می کند.

 

همکاران ما در تلاشند تا آنچه را که برای یک نصب آسان و سریع لازم هست را با کمترین هزینه برای شما فراهم سازند.  

برای مشاهده ویدیوی مزایای استفاده از سبد کابل به جای سینی کابل لطفا کلیک نمایید.