• تعمیرات آسان

  با توجه به ساختار باز سبد کابل، رفع مشکلات مربوط به برق و ارتباطات فیزیکی را بسیار آسان می کند.

 • تمیز و بدون موش

  موش بزرگترین دشمن در صنایع غذایی است. موش ها محیط تاریک و بسته را دوست دارند. اگرچه حل این مشکل بسیار سخت می باشد.ولی استفاده از سبد کابل در مقایسه با سینی کابل بسیار بهتر است.

 • ضد حریق

  سبد کابل می تواند درجه مقاومت E90 را با توجه به استاندارد DIN 4102-12 آلمان به دست آورد. درجه مقاومت آتش E90 اطمینان از سیستم الکتریکی مانند روشنایی اضطراری، تهویه، خروجی اضطراری، زنگ هشدار آتش، و غیره می تواند به طور موثری کار کند

 • بهره وری بهتر انرژی

  مقاومت الکتریکی هادی با دما افزایش می یابد. هنگامی که جریان الکتریسیته از طریق کابل عبور می کند، دمای هسته های مسی و یا آلومینیومی افزایش می یابد.

 • ساخت اتصالات در محل نصب

  مشخصا برای سفارش هر نوع سیستمی نیاز به حاضر نمودن لیستی الزامی می باشد ولی همواره تعیین تعداد درست اتصالات مشکل بزرگی برای مجریان می باشد.

 • استفاده از مواد اولیه کمتر

  در میان انواع سیستم های انتقال کابل، سبد کابل به فولاد کمتری برای تولید نیاز دارد. برای مثال در یکی از رایج ترین ابعاد سیستم انتقال با عرض 30 سانت و لبه 5 سانت در سینی کابل با ضخامت 1.5 میلی متر با در نظر گرفتن حفره های موجود در روی سینی تقریبا وزنی معادل 4.7 کیلوگرم را دارا می باشد

 • سبکی در عین استحکام

  سبکی این نوع سازه، اجرا و نصب را بسیار آسانتر می نماید به طوری که برای پیاده سازی در سختترین شرایط یک نفر قادر به انجام آن خواهد بود. از طرفی سبک بودن این سازه نیاز به تعلقات بیشتر را می کاهد که این امر نیز موجب صرفه جویی در زمان و هزینه می شود.

 • انعطاف پذیری بالا

  از آنجایی که برای اجرا، اتصالات مازادی مورد استفاده نمی باشد، سبد کابل قابلیت هرگونه تغییر شکلی را دارا می باشد.

 • سبد کابل و اتصالات مستحکم

  طراحی سبد کابل و اتصالات مورد نیاز توسط مهندسین سبد ایران سازه ای کاملا مطمئن، مقاوم و با ضریب اطمینان بالا را برای انتقال انواع کابل، فیبر نوری و دیگر ادوات فراهم آورده است. به طوری که هر متر از این سازه به صورت مینیمم 30 کیلوگرم و در تولیدات سفارشی تا 150 کیلوگرم را می تواند تحمل نماید.

 • اتصال پیچ مهره ای مطمئن و مقاوم

  سریعترین روش ممکن برای اتصالات در دنیای امروز پیچ مهره می باشد و سبد کابل نیز به راحتی و بدون نیاز به شماره پیچ های مختلف قابل پیاده سازی است .

 • ارسال سریع

  دست اندر کاران شرکت سبد ایران تمام تلاششان این است تا در کمترین زمان ممکن سبد های کابل را در محل پروژه به شما تحویل دهند. ما مشتاق و قادر هستیم از هر روش ارتباطی که برای شما آسان باشد با شما در ارتباط باشیم.

 • نصب اسان و سریع

  با استفاده از تعداد اتصالات بسیار کم و بدون نیاز به اتصالات سفارشی خاص، نصب بسیار سریع تر و آسان تر می گردد. یک پیچ مهره اتاقی، یک قیچی مفتول و یک اتصال تمام آن چیزی است که شما نیاز دارید.

سبد کابل با مفتول گالوانیزه

سبد کابل با مفتول گالوانیزه
 ساخت سبد کابل با مفتول گالوانیزه موجب افزایش استحکام محصول می‌شود.
سبد کابل با مفتول گالوانیزه برای هدایت و نظم دادن به کابل‌های الکتریکی و مخابراتی به کار می‌رود. سبد کابل یا سینی مش، از مفتول‌های فلزی تشکیل شده است که به شکل شبکه‌ای با چشمه‌های مربعی یا مستطیلی به هم متصل شده‌اند.

سبد کابل با مفتول گالوانیزه چگونه تهیه می‌شود؟
این نوع سبدکابل از مفتول گالوانیزه به قطر 3 الی 6 میلی متر در مجموعه سبدایران تولید می‌گردد. مفتول‌های گالوانیزه در ابتدا به صورت کلاف وارد کارگاه می‌گردند. در ابتدا مفتول‌ها با استفاده از دستگاه شاخه کن به صورت شاخه درآمده و برش داده می‌شوند و سپس در شابلون تولید، در راستای طولی و عرضی (تار و پود) چیده می‌شود.
در مرحله‌ی بعد، با استفاده از دستگاه پرس جوش، جوش‌های مستحکمی باعث تولید مش‌های مورد نیاز برای تولید سبدکابل می‌شود. سبدایران با در اختیار داشتن بهترین دستگاه پرس جوش، تنها تولید کننده مش‌هایی می‌باشد که در مقطع جوش مفتول ها به طور کامل در یکدیگر فرو رفته و استحکام جوش بالایی فراهم می‌آورد. این در حالی است که در تولیدات سینی مش همه شرکت‌های فعال در این حوزه در کشور از جوش نقطه ای استفاده می‌گردد که استحکام لازم برای تامین استاندارد NEMA-VE-1 آمریکا را در راستای ایجاد سازه‌ای صلب برای کابل کشی را فراهم نمی‌آورد. 
در ادامه فرآیند تولید، مش‌ها در ابعاد مورد نیاز برای تولید سبدکابل مورد نیاز در راستای طولی مش تولیدی برش داده می‌شود و پس از انجام عملیات پلیسه برداری برای ایجاد لبه‌های نرم، با استفاده از دستگاه پرس برک خم کاری می‌شود تا سبدکابل مفتول گالوانیزه شکل نهایی خود را به دست آورد. از آنجایی که این محصول بعد از فرآیند تولید آبکاری نمی‌گردد، با قیمت بسیار مناسب تری نسبت به سبد کابل با آبکاری و یا پوشش رنگ عرضه می‌شود. همین امر منجر می‌گردد تا در سینی مش گالوانیزه محل‌های جوش تا حدی به شرایط محیطی حساس‌ باشند و در این مقاطع تیرگی ناشی از فرایند جوشکاری تا حدودی بروی سینی مش مشهود باشد. 

سبد کابل با مفتول گالوانیزه دارای مزایای زیر است:
• سبک و قابل حمل است و نصب آن آسان و سریع است.
• انعطاف پذیر است و قابل انطباق با هر نوع شکل و زاویه است.
• قابل جوشکاری است و اتصالات آن با پیچ و مهره یا بست‌های فلزی انجام می‌شود.
• قابل تهویه است و جریان هوا را به کابل‌ها اجازه می‌دهد.
• قابل بازیافت است و به حفاظت از محیط زیست کمک می‌کند.


جهت دریافت مشاوره کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید


 

https://sabadiran.ir/News/1/348
Share

آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان