• تعمیرات آسان

  با توجه به ساختار باز سبد کابل، رفع مشکلات مربوط به برق و ارتباطات فیزیکی را بسیار آسان می کند.

 • تمیز و بدون موش

  موش بزرگترین دشمن در صنایع غذایی است. موش ها محیط تاریک و بسته را دوست دارند. اگرچه حل این مشکل بسیار سخت می باشد.ولی استفاده از سبد کابل در مقایسه با سینی کابل بسیار بهتر است.

 • ضد حریق

  سبد کابل می تواند درجه مقاومت E90 را با توجه به استاندارد DIN 4102-12 آلمان به دست آورد. درجه مقاومت آتش E90 اطمینان از سیستم الکتریکی مانند روشنایی اضطراری، تهویه، خروجی اضطراری، زنگ هشدار آتش، و غیره می تواند به طور موثری کار کند

 • بهره وری بهتر انرژی

  مقاومت الکتریکی هادی با دما افزایش می یابد. هنگامی که جریان الکتریسیته از طریق کابل عبور می کند، دمای هسته های مسی و یا آلومینیومی افزایش می یابد.

 • ساخت اتصالات در محل نصب

  مشخصا برای سفارش هر نوع سیستمی نیاز به حاضر نمودن لیستی الزامی می باشد ولی همواره تعیین تعداد درست اتصالات مشکل بزرگی برای مجریان می باشد.

 • استفاده از مواد اولیه کمتر

  در میان انواع سیستم های انتقال کابل، سبد کابل به فولاد کمتری برای تولید نیاز دارد. برای مثال در یکی از رایج ترین ابعاد سیستم انتقال با عرض 30 سانت و لبه 5 سانت در سینی کابل با ضخامت 1.5 میلی متر با در نظر گرفتن حفره های موجود در روی سینی تقریبا وزنی معادل 4.7 کیلوگرم را دارا می باشد

 • سبکی در عین استحکام

  سبکی این نوع سازه، اجرا و نصب را بسیار آسانتر می نماید به طوری که برای پیاده سازی در سختترین شرایط یک نفر قادر به انجام آن خواهد بود. از طرفی سبک بودن این سازه نیاز به تعلقات بیشتر را می کاهد که این امر نیز موجب صرفه جویی در زمان و هزینه می شود.

 • انعطاف پذیری بالا

  از آنجایی که برای اجرا، اتصالات مازادی مورد استفاده نمی باشد، سبد کابل قابلیت هرگونه تغییر شکلی را دارا می باشد.

 • سبد کابل و اتصالات مستحکم

  طراحی سبد کابل و اتصالات مورد نیاز توسط مهندسین سبد ایران سازه ای کاملا مطمئن، مقاوم و با ضریب اطمینان بالا را برای انتقال انواع کابل، فیبر نوری و دیگر ادوات فراهم آورده است. به طوری که هر متر از این سازه به صورت مینیمم 30 کیلوگرم و در تولیدات سفارشی تا 150 کیلوگرم را می تواند تحمل نماید.

 • اتصال پیچ مهره ای مطمئن و مقاوم

  سریعترین روش ممکن برای اتصالات در دنیای امروز پیچ مهره می باشد و سبد کابل نیز به راحتی و بدون نیاز به شماره پیچ های مختلف قابل پیاده سازی است .

 • ارسال سریع

  دست اندر کاران شرکت سبد ایران تمام تلاششان این است تا در کمترین زمان ممکن سبد های کابل را در محل پروژه به شما تحویل دهند. ما مشتاق و قادر هستیم از هر روش ارتباطی که برای شما آسان باشد با شما در ارتباط باشیم.

 • نصب اسان و سریع

  با استفاده از تعداد اتصالات بسیار کم و بدون نیاز به اتصالات سفارشی خاص، نصب بسیار سریع تر و آسان تر می گردد. یک پیچ مهره اتاقی، یک قیچی مفتول و یک اتصال تمام آن چیزی است که شما نیاز دارید.

نصب سبد کابل در گلخانه

امروزه با افزایش اهمیت و ساخت گلخانه و محیط‌های کشت و کشاورزی، سبد کابل به عنوان راهکاری موثر برای مدیریت کابل و سیم است. استفاده از سبد کابل نه تنها موجب افزایش امنیت برای سیم‌ها و کابل‌های دیتا می‌شود بلکه مزایای زیادی دارد که سبد کابل را برای نصب در گلخانه مناسب می‌کند. 

با توجه به وزن کم سبد کابل و سینی مش، بدون تحمیل وزن زیاد به سازه اصلی گلخانه، می‌توان کابل‌های برق، لوله‌های آب، کابل‌های کنترلی و تجهیزات هوشمند سازی گلخانه را با استفاده از سینی مش در گلخانه مدیریت نمود و به نقاط مورد نظر انتقال داد. همچنین می‌توان سیستم روشنایی را در زیر سبدهای کابل استفاده شده در گلخانه های صنعتی متصل نمود.

با فرایند گالوانیزه، لایه‌ی مقاومی سبد کابل را پوشش می‌دهد و موجب افزایش مقاومت سبد کابل می‌شود. سبد کابل آبکاری شده، گالوانیزه گرم یا رنگ کوره‌ای، مقاومت بالایی در برابر رطوبت و خوردگی‌های قابل پیش بینی در محیط‌‌های مرطوب بدست می‌آورد. در نتیجه برای مدت زمانی طولانی و بدون هیچ اشکالی می‌توان از این بستر انتقال کابل استفاده نمود.
تست سالت اسپری انجام شده در دانشگاه شریف نمایانگر این است که سبد کابل تولیدی در سبدایران در برابر رطوبت مقاومت بالایی دارد.
ساختار مش یا شبکه‌ای سبد کابل مانع جمع شدن آب و بخار در آن می‌شود و به پایداری سیستم می‌افزاید. نصب سبد کابل در گلخانه علاوه بر ایجاد فضای آراسته و منظم، عیب یابی بصری را آسان‌تر می‌کند. 

سبد ایران تمام براکت‌های لازم برای نصب سبد کابل بر روی ستون‌های عمودی و کراپ ساپورت‌های گلخانه را طراحی نموده است. اتصالات دیگر با درخواست شما قابل تولید است. 
در زیر، برخی قطعات و روش‌های قابل استفاده سبد کابل، در محیط‌های گلخانه آورده شده است. درصورت نیاز به مشاوره برای تدوین بهترین روش استفاده از سبد کابل در محیط های گلخانه، همکاران ما آماده مشاوره با شما می‌باشند. جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

اتصال سبد کابل به لوله های کراپ ساپورت
توسط بست لوله، پیچ راد و براکت ناودانی(HB-X)
 

اتصال سبد کابل به لوله های کراپ ساپورت
با استفاده از بست لوله، تک پیچ راد و قطعه آویز سبد کابل

 

اتصال سبد کابل در بالای لوله های کراپ ساپورت
توسط بست لوله و اتصال سبد کابل
 

اتصال سبد کابل در بالای لوله های کراپ ساپورت
توسط بست لوله و اتصال سبد کابل
 

اتصال سبد کابل به ستونهای گلخانه
توسط پایه دیواری LB-X
 

اتصال سبد کابل به ستونهای گلخانه
توسط پایه دیواری LB-X
 
بست لوله
براکت ناودانی HB-X
   
   

https://sabadiran.ir/news//352
Share

آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان