• تعمیرات آسان

  با توجه به ساختار باز سبد کابل، رفع مشکلات مربوط به برق و ارتباطات فیزیکی را بسیار آسان می کند.

 • تمیز و بدون موش

  موش بزرگترین دشمن در صنایع غذایی است. موش ها محیط تاریک و بسته را دوست دارند. اگرچه حل این مشکل بسیار سخت می باشد.ولی استفاده از سبد کابل در مقایسه با سینی کابل بسیار بهتر است.

 • ضد حریق

  سبد کابل می تواند درجه مقاومت E90 را با توجه به استاندارد DIN 4102-12 آلمان به دست آورد. درجه مقاومت آتش E90 اطمینان از سیستم الکتریکی مانند روشنایی اضطراری، تهویه، خروجی اضطراری، زنگ هشدار آتش، و غیره می تواند به طور موثری کار کند

 • بهره وری بهتر انرژی

  مقاومت الکتریکی هادی با دما افزایش می یابد. هنگامی که جریان الکتریسیته از طریق کابل عبور می کند، دمای هسته های مسی و یا آلومینیومی افزایش می یابد.

 • ساخت اتصالات در محل نصب

  مشخصا برای سفارش هر نوع سیستمی نیاز به حاضر نمودن لیستی الزامی می باشد ولی همواره تعیین تعداد درست اتصالات مشکل بزرگی برای مجریان می باشد.

 • استفاده از مواد اولیه کمتر

  در میان انواع سیستم های انتقال کابل، سبد کابل به فولاد کمتری برای تولید نیاز دارد. برای مثال در یکی از رایج ترین ابعاد سیستم انتقال با عرض 30 سانت و لبه 5 سانت در سینی کابل با ضخامت 1.5 میلی متر با در نظر گرفتن حفره های موجود در روی سینی تقریبا وزنی معادل 4.7 کیلوگرم را دارا می باشد

 • سبکی در عین استحکام

  سبکی این نوع سازه، اجرا و نصب را بسیار آسانتر می نماید به طوری که برای پیاده سازی در سختترین شرایط یک نفر قادر به انجام آن خواهد بود. از طرفی سبک بودن این سازه نیاز به تعلقات بیشتر را می کاهد که این امر نیز موجب صرفه جویی در زمان و هزینه می شود.

 • انعطاف پذیری بالا

  از آنجایی که برای اجرا، اتصالات مازادی مورد استفاده نمی باشد، سبد کابل قابلیت هرگونه تغییر شکلی را دارا می باشد.

 • سبد کابل و اتصالات مستحکم

  طراحی سبد کابل و اتصالات مورد نیاز توسط مهندسین سبد ایران سازه ای کاملا مطمئن، مقاوم و با ضریب اطمینان بالا را برای انتقال انواع کابل، فیبر نوری و دیگر ادوات فراهم آورده است. به طوری که هر متر از این سازه به صورت مینیمم 30 کیلوگرم و در تولیدات سفارشی تا 150 کیلوگرم را می تواند تحمل نماید.

 • اتصال پیچ مهره ای مطمئن و مقاوم

  سریعترین روش ممکن برای اتصالات در دنیای امروز پیچ مهره می باشد و سبد کابل نیز به راحتی و بدون نیاز به شماره پیچ های مختلف قابل پیاده سازی است .

 • ارسال سریع

  دست اندر کاران شرکت سبد ایران تمام تلاششان این است تا در کمترین زمان ممکن سبد های کابل را در محل پروژه به شما تحویل دهند. ما مشتاق و قادر هستیم از هر روش ارتباطی که برای شما آسان باشد با شما در ارتباط باشیم.

 • نصب اسان و سریع

  با استفاده از تعداد اتصالات بسیار کم و بدون نیاز به اتصالات سفارشی خاص، نصب بسیار سریع تر و آسان تر می گردد. یک پیچ مهره اتاقی، یک قیچی مفتول و یک اتصال تمام آن چیزی است که شما نیاز دارید.

سبد کابل رنگ شده

سبد کابل رنگ شده

سبدهای کابل فولادی، با پوشش رنگ الکترو استاتیک، محصولی مقاوم و شکیل برای استفاده در صنایع مختلف می‌باشد

به علت افزایش مقاومت و زیبایی بیشتر محصولات گوناگون از پوشش رنگ الکترواستاتیک استفاده می‌شود. رنگ الکترواستاتیک نسبت به گزینه‌های مشابه کمتر به محیط زیست آسیب می‌رساند و قابلیت بازیافت دارد. به همین دلیل بسیار مقرون به صرفه است. با قرار گرفتن سبدهای رنگ شده در کوره، مقاومت آنها در برابر خوردگی و فرسوده شدن بالا می‌رود. همین ویژگی موجب شده در صنایع مختلف از سبد کابل استفاده شود.

چند مزیت سبد کابل

 در گذشته استفاده از سینی کابل و نردبان کابل رایج بود اما به مرور زمان، سبد کابل جایگزین سینی کابل شده است.
 1. سبد کابل به علت فضای خالی‌ای که دارد مانع از گرم شدن کابل می‌شود. در صورت بروز مشکل می‌توان به راحتی منبع مشکل را یافت و سرعت رفع مشکل بسیار بالا می‌رود. 
 2. ظرافت و استحکام بالای سبد کابل موجب شده شکل ظاهری محیط زیباتر شود و هدایت کابل‌ها راحت‌تر انجام شود.
 3. نصب آسان سبد کابل: این امکان رابرایتان فراهم می‌کند تا بدون نیاز به تخصص خاص، سبد کابل را نصب کنید.
 4. انعطاف پذیری: با استفاده از اتصالات کابل، می‌توانید سبد کابل را در مکان‌‌های مختلف نصب کنید و آن را متناسب با نیاز خود تنظیم کنید.

سبدایران، سبدهای کابل را با پوشش الکترواستاتیک کوره‌ای و در رنگ‌های سفید و مشکی تولید می‌کند. شما می‌توانید سبدکابل خود را به رنگ دلخواه خود سفارش دهید. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.


 

https://sabadiran.ir/News/1/64
Share

آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان