• تعمیرات آسان

  با توجه به ساختار باز سبد کابل، رفع مشکلات مربوط به برق و ارتباطات فیزیکی را بسیار آسان می کند.

 • تمیز و بدون موش

  موش بزرگترین دشمن در صنایع غذایی است. موش ها محیط تاریک و بسته را دوست دارند. اگرچه حل این مشکل بسیار سخت می باشد.ولی استفاده از سبد کابل در مقایسه با سینی کابل بسیار بهتر است.

 • ضد حریق

  سبد کابل می تواند درجه مقاومت E90 را با توجه به استاندارد DIN 4102-12 آلمان به دست آورد. درجه مقاومت آتش E90 اطمینان از سیستم الکتریکی مانند روشنایی اضطراری، تهویه، خروجی اضطراری، زنگ هشدار آتش، و غیره می تواند به طور موثری کار کند

 • بهره وری بهتر انرژی

  مقاومت الکتریکی هادی با دما افزایش می یابد. هنگامی که جریان الکتریسیته از طریق کابل عبور می کند، دمای هسته های مسی و یا آلومینیومی افزایش می یابد.

 • ساخت اتصالات در محل نصب

  مشخصا برای سفارش هر نوع سیستمی نیاز به حاضر نمودن لیستی الزامی می باشد ولی همواره تعیین تعداد درست اتصالات مشکل بزرگی برای مجریان می باشد.

 • استفاده از مواد اولیه کمتر

  در میان انواع سیستم های انتقال کابل، سبد کابل به فولاد کمتری برای تولید نیاز دارد. برای مثال در یکی از رایج ترین ابعاد سیستم انتقال با عرض 30 سانت و لبه 5 سانت در سینی کابل با ضخامت 1.5 میلی متر با در نظر گرفتن حفره های موجود در روی سینی تقریبا وزنی معادل 4.7 کیلوگرم را دارا می باشد

 • سبکی در عین استحکام

  سبکی این نوع سازه، اجرا و نصب را بسیار آسانتر می نماید به طوری که برای پیاده سازی در سختترین شرایط یک نفر قادر به انجام آن خواهد بود. از طرفی سبک بودن این سازه نیاز به تعلقات بیشتر را می کاهد که این امر نیز موجب صرفه جویی در زمان و هزینه می شود.

 • انعطاف پذیری بالا

  از آنجایی که برای اجرا، اتصالات مازادی مورد استفاده نمی باشد، سبد کابل قابلیت هرگونه تغییر شکلی را دارا می باشد.

 • سبد کابل و اتصالات مستحکم

  طراحی سبد کابل و اتصالات مورد نیاز توسط مهندسین سبد ایران سازه ای کاملا مطمئن، مقاوم و با ضریب اطمینان بالا را برای انتقال انواع کابل، فیبر نوری و دیگر ادوات فراهم آورده است. به طوری که هر متر از این سازه به صورت مینیمم 30 کیلوگرم و در تولیدات سفارشی تا 150 کیلوگرم را می تواند تحمل نماید.

 • اتصال پیچ مهره ای مطمئن و مقاوم

  سریعترین روش ممکن برای اتصالات در دنیای امروز پیچ مهره می باشد و سبد کابل نیز به راحتی و بدون نیاز به شماره پیچ های مختلف قابل پیاده سازی است .

 • ارسال سریع

  دست اندر کاران شرکت سبد ایران تمام تلاششان این است تا در کمترین زمان ممکن سبد های کابل را در محل پروژه به شما تحویل دهند. ما مشتاق و قادر هستیم از هر روش ارتباطی که برای شما آسان باشد با شما در ارتباط باشیم.

 • نصب اسان و سریع

  با استفاده از تعداد اتصالات بسیار کم و بدون نیاز به اتصالات سفارشی خاص، نصب بسیار سریع تر و آسان تر می گردد. یک پیچ مهره اتاقی، یک قیچی مفتول و یک اتصال تمام آن چیزی است که شما نیاز دارید.

سبد کابل G

 سبدهای کابل G از جنس فولاد تولید می شوند و پس گالوانیزاسیون و خمکاری عرضه می گردند.علت نامگذاری این نوع سبدها به این نام سطح مقطع  G شکل آنها می باشد. سبد G عمدتا در اندازه های کوچک و با توجه به پروژه و تعداد کابل های انتقالی توسط شرکت سبد ایران در اختیار مشتریان عزیز قرار می گیرد. این نوع سبد ها در انتقال های افقی در مجاورت دیوار، زیر نبشی ها و کنار کانوایرها قابل استفاده می باشند. برای نصب این نوع سبد مهندسان سبد ایران ساپورت L را طراحی و تولید نموده اند. در این زمینه و همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر مشاوران فنی شرکت سبد ایران آماده هستند تا اطلاعات لازم جهت انتخاب بهترین نوع و ابعاد لازم برای پروژه عزیزان را در اختیارشان قرار دهند تا بهترین سبد را برای پروژه های خود تهیه نموده و استفاده لازم را ببرند. برای مشاهده نحوه نصب این نوع سبدها لطفا به گالری تصاویر مراجعه فرمایید.

سبد کابل به دلیل سه پارامتر ایمنی،عملکرد و مقرون به صرفه بودن توسط افرادی که به یک سیستم انتقال کابل نیاز دارند انتخاب می شود. سبد G با انواع نصب های پیچیده سازگار می باشد. و ساختار آن بیشترین استحکام را با کمترین وزن ممکن در اختیار شما قرار می دهد.سهولت نصب اتصالات در محل نصب و همچنین انواع لوازم جانبی منحصر به فرد  آزادی کامل در مسیریابی نصب با سرعت بالا را فراهم می نماید.

https://sabadiran.ir/News/1/97
Share

آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان