• تعمیرات آسان

  با توجه به ساختار باز سبد کابل، رفع مشکلات مربوط به برق و ارتباطات فیزیکی را بسیار آسان می کند.

 • تمیز و بدون موش

  موش بزرگترین دشمن در صنایع غذایی است. موش ها محیط تاریک و بسته را دوست دارند. اگرچه حل این مشکل بسیار سخت می باشد.ولی استفاده از سبد کابل در مقایسه با سینی کابل بسیار بهتر است.

 • ضد حریق

  سبد کابل می تواند درجه مقاومت E90 را با توجه به استاندارد DIN 4102-12 آلمان به دست آورد. درجه مقاومت آتش E90 اطمینان از سیستم الکتریکی مانند روشنایی اضطراری، تهویه، خروجی اضطراری، زنگ هشدار آتش، و غیره می تواند به طور موثری کار کند

 • بهره وری بهتر انرژی

  مقاومت الکتریکی هادی با دما افزایش می یابد. هنگامی که جریان الکتریسیته از طریق کابل عبور می کند، دمای هسته های مسی و یا آلومینیومی افزایش می یابد.

 • ساخت اتصالات در محل نصب

  مشخصا برای سفارش هر نوع سیستمی نیاز به حاضر نمودن لیستی الزامی می باشد ولی همواره تعیین تعداد درست اتصالات مشکل بزرگی برای مجریان می باشد.

 • استفاده از مواد اولیه کمتر

  در میان انواع سیستم های انتقال کابل، سبد کابل به فولاد کمتری برای تولید نیاز دارد. برای مثال در یکی از رایج ترین ابعاد سیستم انتقال با عرض 30 سانت و لبه 5 سانت در سینی کابل با ضخامت 1.5 میلی متر با در نظر گرفتن حفره های موجود در روی سینی تقریبا وزنی معادل 4.7 کیلوگرم را دارا می باشد

 • سبکی در عین استحکام

  سبکی این نوع سازه، اجرا و نصب را بسیار آسانتر می نماید به طوری که برای پیاده سازی در سختترین شرایط یک نفر قادر به انجام آن خواهد بود. از طرفی سبک بودن این سازه نیاز به تعلقات بیشتر را می کاهد که این امر نیز موجب صرفه جویی در زمان و هزینه می شود.

 • انعطاف پذیری بالا

  از آنجایی که برای اجرا، اتصالات مازادی مورد استفاده نمی باشد، سبد کابل قابلیت هرگونه تغییر شکلی را دارا می باشد.

 • سبد کابل و اتصالات مستحکم

  طراحی سبد کابل و اتصالات مورد نیاز توسط مهندسین سبد ایران سازه ای کاملا مطمئن، مقاوم و با ضریب اطمینان بالا را برای انتقال انواع کابل، فیبر نوری و دیگر ادوات فراهم آورده است. به طوری که هر متر از این سازه به صورت مینیمم 30 کیلوگرم و در تولیدات سفارشی تا 150 کیلوگرم را می تواند تحمل نماید.

 • اتصال پیچ مهره ای مطمئن و مقاوم

  سریعترین روش ممکن برای اتصالات در دنیای امروز پیچ مهره می باشد و سبد کابل نیز به راحتی و بدون نیاز به شماره پیچ های مختلف قابل پیاده سازی است .

 • ارسال سریع

  دست اندر کاران شرکت سبد ایران تمام تلاششان این است تا در کمترین زمان ممکن سبد های کابل را در محل پروژه به شما تحویل دهند. ما مشتاق و قادر هستیم از هر روش ارتباطی که برای شما آسان باشد با شما در ارتباط باشیم.

 • نصب اسان و سریع

  با استفاده از تعداد اتصالات بسیار کم و بدون نیاز به اتصالات سفارشی خاص، نصب بسیار سریع تر و آسان تر می گردد. یک پیچ مهره اتاقی، یک قیچی مفتول و یک اتصال تمام آن چیزی است که شما نیاز دارید.

سبد کابل رنگ شده

سبد کابل

 

سبد کابل یا سینی مش برای هدایت کابل و حفاظت از آن استفاده می‌شود. موارد استفاده از سبد کابل بسیار متنوع است. فرقی ندارد از سبد کابل زیرمیزی برای محیط کارتان استفاده کنید و یا برای هدایت کابل‌های شبکه و صنایع مختلف؛ به هر جهت نمی‌توان برتری سبد کابل بر محصولات مشابه انکار کرد. با ورود سبد کابل، سینی کابل و نردبان کابل از دوره خارج شدند. سبکی، استحکام و جریان هوا تنها تعداد کمی از مزیت‌های سبد کابل است. 

برای ساخت سبد کابل، مفتول‌های مسوار را خم می‌کنند و به یکدیگر جوش می‌دهند تا شکل نهایی در بیارد. پس از شکل دهی و اتمام مراحل تولید، در نهایت رنگ می‌شود. سبدایران از رنگ الکترواستاتیک کوره‌ای برای سبد کابل خود استفاده می‌کند. رنگ الکترواستاتیک کوره‌ای بدین گونه عمل می‌کند که در ابتدا به سبد کابل بار انرژی خاصی داده می‌شود. به رنگ الکترواستاتیک کوره ای بار مخالف تعلق می‌گیرد و در نتیحه رنگ به سبد کابل می‌چسبد. در نهایت در کوره قرار می‌گیرد تا رنگ بروی فلز تثبیت شود. 

  این محصول در ابعاد مختلف تولید گردیده است. با توجه به شرایط استفاده سبدها و درخواست مصرف کننده با رنگ سفید و مشکی پودری الکترواستاتیک رنگ شده که این امر محصول را نسبت به شرایط محیطی از جمله رطوبت مقاوم‌تر می‌کند. بدین ترتیب می‌توان از سبدها در محیط باز و یا فضایی که رطوبت بالایی دارد استفاده کرد.

در ادامه به شباهت مقاومت دو سبد رنگ شده و گالوانیزه در می‌یابیم. با توجه به نتایج آزمایش سالت اسپری در دانشگاه شریف، در می‌یابیم که استحکام سبد کابل رنگ شده با سبد کابل گالوانیزه یکسان است. می‌توانید نتایج بدست آمده را در فایل زیر مشاهده کنید. 


سبد ایران برای تولید سبد کابل در رنگ و اندازه تنوع  زیادی دارد. 
ابعاد موجود در شرکت سبد ایران به شرح زیر می باشد:

 


برای سفارش رنگ مورد نظر می توانید از رنگ رال زیر استفاده نمایید.
جهت ثبت سفارش و کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید

https://sabadiran.ir/News/1/95
Share

آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان