• تعمیرات آسان

  با توجه به ساختار باز سبد کابل، رفع مشکلات مربوط به برق و ارتباطات فیزیکی را بسیار آسان می کند.

 • تمیز و بدون موش

  موش بزرگترین دشمن در صنایع غذایی است. موش ها محیط تاریک و بسته را دوست دارند. اگرچه حل این مشکل بسیار سخت می باشد.ولی استفاده از سبد کابل در مقایسه با سینی کابل بسیار بهتر است.

 • ضد حریق

  سبد کابل می تواند درجه مقاومت E90 را با توجه به استاندارد DIN 4102-12 آلمان به دست آورد. درجه مقاومت آتش E90 اطمینان از سیستم الکتریکی مانند روشنایی اضطراری، تهویه، خروجی اضطراری، زنگ هشدار آتش، و غیره می تواند به طور موثری کار کند

 • بهره وری بهتر انرژی

  مقاومت الکتریکی هادی با دما افزایش می یابد. هنگامی که جریان الکتریسیته از طریق کابل عبور می کند، دمای هسته های مسی و یا آلومینیومی افزایش می یابد.

 • ساخت اتصالات در محل نصب

  مشخصا برای سفارش هر نوع سیستمی نیاز به حاضر نمودن لیستی الزامی می باشد ولی همواره تعیین تعداد درست اتصالات مشکل بزرگی برای مجریان می باشد.

 • استفاده از مواد اولیه کمتر

  در میان انواع سیستم های انتقال کابل، سبد کابل به فولاد کمتری برای تولید نیاز دارد. برای مثال در یکی از رایج ترین ابعاد سیستم انتقال با عرض 30 سانت و لبه 5 سانت در سینی کابل با ضخامت 1.5 میلی متر با در نظر گرفتن حفره های موجود در روی سینی تقریبا وزنی معادل 4.7 کیلوگرم را دارا می باشد

 • سبکی در عین استحکام

  سبکی این نوع سازه، اجرا و نصب را بسیار آسانتر می نماید به طوری که برای پیاده سازی در سختترین شرایط یک نفر قادر به انجام آن خواهد بود. از طرفی سبک بودن این سازه نیاز به تعلقات بیشتر را می کاهد که این امر نیز موجب صرفه جویی در زمان و هزینه می شود.

 • انعطاف پذیری بالا

  از آنجایی که برای اجرا، اتصالات مازادی مورد استفاده نمی باشد، سبد کابل قابلیت هرگونه تغییر شکلی را دارا می باشد.

 • سبد کابل و اتصالات مستحکم

  طراحی سبد کابل و اتصالات مورد نیاز توسط مهندسین سبد ایران سازه ای کاملا مطمئن، مقاوم و با ضریب اطمینان بالا را برای انتقال انواع کابل، فیبر نوری و دیگر ادوات فراهم آورده است. به طوری که هر متر از این سازه به صورت مینیمم 30 کیلوگرم و در تولیدات سفارشی تا 150 کیلوگرم را می تواند تحمل نماید.

 • اتصال پیچ مهره ای مطمئن و مقاوم

  سریعترین روش ممکن برای اتصالات در دنیای امروز پیچ مهره می باشد و سبد کابل نیز به راحتی و بدون نیاز به شماره پیچ های مختلف قابل پیاده سازی است .

 • ارسال سریع

  دست اندر کاران شرکت سبد ایران تمام تلاششان این است تا در کمترین زمان ممکن سبد های کابل را در محل پروژه به شما تحویل دهند. ما مشتاق و قادر هستیم از هر روش ارتباطی که برای شما آسان باشد با شما در ارتباط باشیم.

 • نصب اسان و سریع

  با استفاده از تعداد اتصالات بسیار کم و بدون نیاز به اتصالات سفارشی خاص، نصب بسیار سریع تر و آسان تر می گردد. یک پیچ مهره اتاقی، یک قیچی مفتول و یک اتصال تمام آن چیزی است که شما نیاز دارید.

سینی مش

سینی مش

استحکام، ظرافت و سبکی سینی مش موجب شده بسیاری از افراد آن را جایگزین نردبان کابل و سینی کابل کنند. سینی مش یا سبد کابل بهترین گزینه برای نظم بندی کابل‌ها است.

سینی مش چیست؟

هدایت کابل و حفاظت از آن در صنایع مختلف از اهمیت بسیاری برخوردار است. یکی از تجهیزاتی که برای این کار از آن استفاده می‌شود، سینی مش یا سبد کابل است. سینی مش قطعه‌ای فلزی است که مشبک است. طرح سینی مش و فضای خالی موجود، به تهویه هوا کمک می‌کند و همچنین عیب یابی در کابل را راحت‌تر می‌کند. برای مثال اگر در بخشی از کابل گرد و غبار جمع شود و یا حیوانات موذی در بخشی لانه کرده باشند، می‌توان به راحتی آن را شناسایی کرد و اقدام به رفع مشکل کرد. این ویژگی بخصوص در صنایع غذایی و بهداشت از اهمیت بسیاری برخوردار است.
با توجه به شرایط محیطی سینی مش، می‌توان از پوشش های متفاوتی در سینی مش استفاده نمود. نصب سینی مش در پروژه‌ها می‌تواند بصورت افقی یا عمودی انجام شود تا بهترین کارآیی و عملکرد را بر اساس محیط نصب شده ایجاد نماید.

 

سینی مش در مقاطع مختلفی قابل تولید می‌باشد که انواع آن بدین شرح است:

سینی مش با مقطع U

سینی مش با مقطع G
سینی مش با مقطع C
سینی مش با مقطع C
سبد کابل زیر میز
سبد کابل زیر میز


 

کلام آخر

اسم نردبان کابل یا سینی کابل حتما به گوشتان خورده است. ولی فرق آن‌ها با سینی مش چیست؟ کدام یک از این سه محصول مناسب‌ترین گزینه برای مصرف کنندگان است؟ هنگام مقایسه میان این سه محصول در می‌یابیم که سینی مش نسبت به محصولات مشابه (سینی کابل و نردبان کابل) قیمت مناسب‌تری دارد. ارزان بودن و کیفیت بالای سینی مش موجب شده است که افراد سینی مش را جایگزین کنند. نصب سینی مش به همراه لوازم جانبی مختلف موجود در بازار (پایه‌، براکت، ساپورت) بسیار سریع انجام می‌گیرد و به دانش تخصصی نیازی ندارد. همچنین استحکام بالای سینی مش موجب ایمنی بیشتر و طول عمر کابل‌ها می‌شود. با درنظر گرفتن جمیع جهات، می‌توان نتیجه گرفت، سینی مش مناسب‌ترین گزینه برای استفاده در پروژه‌های کابل کشی است. سبدایران مفتخر است با ارائه محصولات با کیفیت، بتواند به رفع نیاز شما کمک کند. این مجموعه از سال 1395 تولید سینی مش را در ایران آغاز نموده است. می‌توانید اندازه‌ و جنس سینی مش را با توجه به نیاز خود سفارش دهید. جهت اطلاع از جنس‌ها و اندازه‌های موجود و یا دریافت مشاوره، با ما تماس بگیرید.

 

https://sabadiran.ir/News/1/343
Share

آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان