• تعمیرات آسان

  با توجه به ساختار باز سبد کابل، رفع مشکلات مربوط به برق و ارتباطات فیزیکی را بسیار آسان می کند.

 • تمیز و بدون موش

  موش بزرگترین دشمن در صنایع غذایی است. موش ها محیط تاریک و بسته را دوست دارند. اگرچه حل این مشکل بسیار سخت می باشد.ولی استفاده از سبد کابل در مقایسه با سینی کابل بسیار بهتر است.

 • ضد حریق

  سبد کابل می تواند درجه مقاومت E90 را با توجه به استاندارد DIN 4102-12 آلمان به دست آورد. درجه مقاومت آتش E90 اطمینان از سیستم الکتریکی مانند روشنایی اضطراری، تهویه، خروجی اضطراری، زنگ هشدار آتش، و غیره می تواند به طور موثری کار کند

 • بهره وری بهتر انرژی

  مقاومت الکتریکی هادی با دما افزایش می یابد. هنگامی که جریان الکتریسیته از طریق کابل عبور می کند، دمای هسته های مسی و یا آلومینیومی افزایش می یابد.

 • ساخت اتصالات در محل نصب

  مشخصا برای سفارش هر نوع سیستمی نیاز به حاضر نمودن لیستی الزامی می باشد ولی همواره تعیین تعداد درست اتصالات مشکل بزرگی برای مجریان می باشد.

 • استفاده از مواد اولیه کمتر

  در میان انواع سیستم های انتقال کابل، سبد کابل به فولاد کمتری برای تولید نیاز دارد. برای مثال در یکی از رایج ترین ابعاد سیستم انتقال با عرض 30 سانت و لبه 5 سانت در سینی کابل با ضخامت 1.5 میلی متر با در نظر گرفتن حفره های موجود در روی سینی تقریبا وزنی معادل 4.7 کیلوگرم را دارا می باشد

 • سبکی در عین استحکام

  سبکی این نوع سازه، اجرا و نصب را بسیار آسانتر می نماید به طوری که برای پیاده سازی در سختترین شرایط یک نفر قادر به انجام آن خواهد بود. از طرفی سبک بودن این سازه نیاز به تعلقات بیشتر را می کاهد که این امر نیز موجب صرفه جویی در زمان و هزینه می شود.

 • انعطاف پذیری بالا

  از آنجایی که برای اجرا، اتصالات مازادی مورد استفاده نمی باشد، سبد کابل قابلیت هرگونه تغییر شکلی را دارا می باشد.

 • سبد کابل و اتصالات مستحکم

  طراحی سبد کابل و اتصالات مورد نیاز توسط مهندسین سبد ایران سازه ای کاملا مطمئن، مقاوم و با ضریب اطمینان بالا را برای انتقال انواع کابل، فیبر نوری و دیگر ادوات فراهم آورده است. به طوری که هر متر از این سازه به صورت مینیمم 30 کیلوگرم و در تولیدات سفارشی تا 150 کیلوگرم را می تواند تحمل نماید.

 • اتصال پیچ مهره ای مطمئن و مقاوم

  سریعترین روش ممکن برای اتصالات در دنیای امروز پیچ مهره می باشد و سبد کابل نیز به راحتی و بدون نیاز به شماره پیچ های مختلف قابل پیاده سازی است .

 • ارسال سریع

  دست اندر کاران شرکت سبد ایران تمام تلاششان این است تا در کمترین زمان ممکن سبد های کابل را در محل پروژه به شما تحویل دهند. ما مشتاق و قادر هستیم از هر روش ارتباطی که برای شما آسان باشد با شما در ارتباط باشیم.

 • نصب اسان و سریع

  با استفاده از تعداد اتصالات بسیار کم و بدون نیاز به اتصالات سفارشی خاص، نصب بسیار سریع تر و آسان تر می گردد. یک پیچ مهره اتاقی، یک قیچی مفتول و یک اتصال تمام آن چیزی است که شما نیاز دارید.

سبد کابل، سادگی در اتصالات

سبد کابل، سادگی در اتصالات

اتصالات سبد کابل بسیاد ساده و محدود می‌باشند و اکثر اتصالات، خم‌ها و تغیرات مقطص سبد، با استفاده از یک قیچی و نیز پیچ و مهره های سبد کابل قابل انجام و پیاده سازی می‌باشد.

اتصالات سبد کابل

از مزایای سبد کابل نسبت به تجهیزات مشابه، سادگی در اتصالات می‌باشد. این امر موجب می‌گردد تا نصب آن در هر شرایطی آسان‌تر گردیده و قابلیت نصب به قسمت‌های مختلف بنا فراهم گردد. بدیهی است در دست داشتن گزینه‌های مختلف برای بخش اجرایی منجر به سهولت نصب و اجرای هرچه بهتر و سریعتر طرح می‌گردد. بدین ترتیب فاکتور محیط در نصب سازه اثرگذاری کمتری خواهد داشت و ساده تر و ارزان‌تر از اجرای انتقال کابل‌ها و تجهیزات نسبت به سینی کابل خواهد بود. برای این منظور با استفاده از اتصالات طراحی شده و بدون نیاز به روش هایی مانند جوشکاری، برش با سنگ فرز و فرآیندهای پیچیده و زمانبر طرح های لازم با توجه به موقعیت‌های متفاوت با استفاده از اتصالات پیچ مهره‌ای پیاده سازی می‌گردد. از طرفی سادگی در اتصالات موجب کاهش زمان مونتاژ می‌شود که این امر برای اجرای بهتر یک پروژه، امری حیاتی محسوب می‌گردد تا پروژه هر چه سریعتر به سرحد نهایی نزدیک شود.

اتصالات شامل براکت های سقفی، اتصال مستقیم سبد به سبد، اتصال نود درجه و پایه زمینی می باشد که  تماما با استفاده از اتصالات پیچ و مهره ای قابل اجرا می باشد در این موضوع برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به قسمت محصولات مراجعه فرمایید و یا با ما تماس بگیرید.


 

https://sabadiran.ir/News/1/31
Share

آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان