• تعمیرات آسان

  با توجه به ساختار باز سبد کابل، رفع مشکلات مربوط به برق و ارتباطات فیزیکی را بسیار آسان می کند.

 • تمیز و بدون موش

  موش بزرگترین دشمن در صنایع غذایی است. موش ها محیط تاریک و بسته را دوست دارند. اگرچه حل این مشکل بسیار سخت می باشد.ولی استفاده از سبد کابل در مقایسه با سینی کابل بسیار بهتر است.

 • ضد حریق

  سبد کابل می تواند درجه مقاومت E90 را با توجه به استاندارد DIN 4102-12 آلمان به دست آورد. درجه مقاومت آتش E90 اطمینان از سیستم الکتریکی مانند روشنایی اضطراری، تهویه، خروجی اضطراری، زنگ هشدار آتش، و غیره می تواند به طور موثری کار کند

 • بهره وری بهتر انرژی

  مقاومت الکتریکی هادی با دما افزایش می یابد. هنگامی که جریان الکتریسیته از طریق کابل عبور می کند، دمای هسته های مسی و یا آلومینیومی افزایش می یابد.

 • ساخت اتصالات در محل نصب

  مشخصا برای سفارش هر نوع سیستمی نیاز به حاضر نمودن لیستی الزامی می باشد ولی همواره تعیین تعداد درست اتصالات مشکل بزرگی برای مجریان می باشد.

 • استفاده از مواد اولیه کمتر

  در میان انواع سیستم های انتقال کابل، سبد کابل به فولاد کمتری برای تولید نیاز دارد. برای مثال در یکی از رایج ترین ابعاد سیستم انتقال با عرض 30 سانت و لبه 5 سانت در سینی کابل با ضخامت 1.5 میلی متر با در نظر گرفتن حفره های موجود در روی سینی تقریبا وزنی معادل 4.7 کیلوگرم را دارا می باشد

 • سبکی در عین استحکام

  سبکی این نوع سازه، اجرا و نصب را بسیار آسانتر می نماید به طوری که برای پیاده سازی در سختترین شرایط یک نفر قادر به انجام آن خواهد بود. از طرفی سبک بودن این سازه نیاز به تعلقات بیشتر را می کاهد که این امر نیز موجب صرفه جویی در زمان و هزینه می شود.

 • انعطاف پذیری بالا

  از آنجایی که برای اجرا، اتصالات مازادی مورد استفاده نمی باشد، سبد کابل قابلیت هرگونه تغییر شکلی را دارا می باشد.

 • سبد کابل و اتصالات مستحکم

  طراحی سبد کابل و اتصالات مورد نیاز توسط مهندسین سبد ایران سازه ای کاملا مطمئن، مقاوم و با ضریب اطمینان بالا را برای انتقال انواع کابل، فیبر نوری و دیگر ادوات فراهم آورده است. به طوری که هر متر از این سازه به صورت مینیمم 30 کیلوگرم و در تولیدات سفارشی تا 150 کیلوگرم را می تواند تحمل نماید.

 • اتصال پیچ مهره ای مطمئن و مقاوم

  سریعترین روش ممکن برای اتصالات در دنیای امروز پیچ مهره می باشد و سبد کابل نیز به راحتی و بدون نیاز به شماره پیچ های مختلف قابل پیاده سازی است .

 • ارسال سریع

  دست اندر کاران شرکت سبد ایران تمام تلاششان این است تا در کمترین زمان ممکن سبد های کابل را در محل پروژه به شما تحویل دهند. ما مشتاق و قادر هستیم از هر روش ارتباطی که برای شما آسان باشد با شما در ارتباط باشیم.

 • نصب اسان و سریع

  با استفاده از تعداد اتصالات بسیار کم و بدون نیاز به اتصالات سفارشی خاص، نصب بسیار سریع تر و آسان تر می گردد. یک پیچ مهره اتاقی، یک قیچی مفتول و یک اتصال تمام آن چیزی است که شما نیاز دارید.

سبد مدیریت کابل های زیر میز

این محصول جهت مدیریت و مرتب سازی کابل های زیر میز مورد استفاده قرار می گیرد و از به هم ریختگی و نامنظمی کابل ها در جلو و زیر پای اپراتور جلوگیری می کند.
هنگام کار با سیستم‌های کامپیوتری و شبکه، میزان کابل و سیم‌های استفاده شده زیاد خواهد بود. اگر کابل‌ها مرتب نشوند موجب بروز حوادث ناگوار مانند برق گرفتگی و یا زمین خوردن افراد می‌شود. برای دسته بندی و منظم کردن کابل‌ها می‌توانید از سبد کابل استفاده کنید. سبد کابل با طراحی شبکه‌ای و سبک خود کابل‌ها را منظم می‌کند. سبد کابل بهترین گزینه برای مدیریت و نظم دهی کابل‌های رها شده است. 

سبد کابل زیرمیز

این محصول جهت مدیریت و مرتب سازی کابل‌های زیر میز مورد استفاده قرار می‌‌گیرد و از به هم ریختگی و نامنظمی کابل‌ها در جلو و زیر پای اپراتور جلوگیری می‌کند. سبد کابل زیرمیزی برای منظم سازی انواع کابل‌ها و سه راهی مناسب است. سبد کابل زیرمیز از کشیده شدن کابل‌ها جلوگیری می‌کند و با هدایت کابل از آسیب به کابل‌ها جلوگیری می‌کند. 

چرا باید سبد کابل تهیه کنیم؟

سبد کابل از کاربردی‌ترین تجهیزات مدیریت کابل است. در گذشته بجای سبد کابل از محصولات مشابه مانند سینی کابل و نردبان کابل استفاده می‌شد اما با توجه به فواید بسیاری که دارد، سبد کابل جایگزین محصولات دیگر شده است.

6 مزیت اصلی سبد کابل زیرمیز

1.    دوام و استحکام بالا: رایج‌ترین جنس سبد کابل، فولاد است که با روکش‌های متفاوت عرضه می‌شود. کیفیت بالای سبد کابل‌های تولیدی در شرکت سبدایران استحکام بالا و عمر طولانی محصول را تضمین می‌کند. 
2.    مقاومت بالا در برابر شرایط محیطی: سبد کابل تولیدی در سبدایران در برابر شرایط محیطی مختلف مقابله می‌کند. 
3.    عیب یابی در کابل‌ها راحت‌تر است: با توجه به شکل مشبکی سبد کابل، تمام زوایای کابل‌ها قابل مشاهده است. 
4.    مرتب سازی فضای کار: شلوغی فضای اطراف شما بر عملکرد کارتان تأثیر منفی می‌گذارد. با نظم دهی به سیم‌های درهم و شلخته، فضای بیشتری در اختیار خواهید داشت. 
5.    نصب سریع و آسان با پیچ و مهره: یکی از سختی‌های استفاده از سیستم‌های مدیریت کابل نصب آن است. اما نصب سبد کابل بسیار راحت است و با استفاده از پیچ و مهره و تنها در چند دقیقه قابل انجام است. 
سبد کابل زیر میز بهترین انتخاب برای نظم بخشی به کابل‌های نامنظم است. سبدایران با سال‌ها تجربه در تولید سبد کابل و اتصالات سبد آماده‌ی کمک رسانی به شما عزیزان است. این نوع سبد در ابعاد طولی و سطح مقطعی متفاوت متناسب با فضای میزهای شما توسط سبدایران قابل تولید می باشد. در ادامه برای جلب رضایت شما مشتریان عزیز در جهت زیبایی محل کار شما سبدها در سفارشات کلی در رنگ های موردنظر شما قابل ارائه می باشد. بصورت کلی سبدها در سفارشات جز به رنگ سفید و مشکی خدمت شما تقدیم می‌گردد. سبدها با روکش گالوانیزه (سرد وگرم) قابل تولید است. جهت ثبت سفارش و کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید
 

https://sabadiran.ir/News/1/309
Share

آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان