• تعمیرات آسان

  با توجه به ساختار باز سبد کابل، رفع مشکلات مربوط به برق و ارتباطات فیزیکی را بسیار آسان می کند.

 • تمیز و بدون موش

  موش بزرگترین دشمن در صنایع غذایی است. موش ها محیط تاریک و بسته را دوست دارند. اگرچه حل این مشکل بسیار سخت می باشد.ولی استفاده از سبد کابل در مقایسه با سینی کابل بسیار بهتر است.

 • ضد حریق

  سبد کابل می تواند درجه مقاومت E90 را با توجه به استاندارد DIN 4102-12 آلمان به دست آورد. درجه مقاومت آتش E90 اطمینان از سیستم الکتریکی مانند روشنایی اضطراری، تهویه، خروجی اضطراری، زنگ هشدار آتش، و غیره می تواند به طور موثری کار کند

 • بهره وری بهتر انرژی

  مقاومت الکتریکی هادی با دما افزایش می یابد. هنگامی که جریان الکتریسیته از طریق کابل عبور می کند، دمای هسته های مسی و یا آلومینیومی افزایش می یابد.

 • ساخت اتصالات در محل نصب

  مشخصا برای سفارش هر نوع سیستمی نیاز به حاضر نمودن لیستی الزامی می باشد ولی همواره تعیین تعداد درست اتصالات مشکل بزرگی برای مجریان می باشد.

 • استفاده از مواد اولیه کمتر

  در میان انواع سیستم های انتقال کابل، سبد کابل به فولاد کمتری برای تولید نیاز دارد. برای مثال در یکی از رایج ترین ابعاد سیستم انتقال با عرض 30 سانت و لبه 5 سانت در سینی کابل با ضخامت 1.5 میلی متر با در نظر گرفتن حفره های موجود در روی سینی تقریبا وزنی معادل 4.7 کیلوگرم را دارا می باشد

 • سبکی در عین استحکام

  سبکی این نوع سازه، اجرا و نصب را بسیار آسانتر می نماید به طوری که برای پیاده سازی در سختترین شرایط یک نفر قادر به انجام آن خواهد بود. از طرفی سبک بودن این سازه نیاز به تعلقات بیشتر را می کاهد که این امر نیز موجب صرفه جویی در زمان و هزینه می شود.

 • انعطاف پذیری بالا

  از آنجایی که برای اجرا، اتصالات مازادی مورد استفاده نمی باشد، سبد کابل قابلیت هرگونه تغییر شکلی را دارا می باشد.

 • سبد کابل و اتصالات مستحکم

  طراحی سبد کابل و اتصالات مورد نیاز توسط مهندسین سبد ایران سازه ای کاملا مطمئن، مقاوم و با ضریب اطمینان بالا را برای انتقال انواع کابل، فیبر نوری و دیگر ادوات فراهم آورده است. به طوری که هر متر از این سازه به صورت مینیمم 30 کیلوگرم و در تولیدات سفارشی تا 150 کیلوگرم را می تواند تحمل نماید.

 • اتصال پیچ مهره ای مطمئن و مقاوم

  سریعترین روش ممکن برای اتصالات در دنیای امروز پیچ مهره می باشد و سبد کابل نیز به راحتی و بدون نیاز به شماره پیچ های مختلف قابل پیاده سازی است .

 • ارسال سریع

  دست اندر کاران شرکت سبد ایران تمام تلاششان این است تا در کمترین زمان ممکن سبد های کابل را در محل پروژه به شما تحویل دهند. ما مشتاق و قادر هستیم از هر روش ارتباطی که برای شما آسان باشد با شما در ارتباط باشیم.

 • نصب اسان و سریع

  با استفاده از تعداد اتصالات بسیار کم و بدون نیاز به اتصالات سفارشی خاص، نصب بسیار سریع تر و آسان تر می گردد. یک پیچ مهره اتاقی، یک قیچی مفتول و یک اتصال تمام آن چیزی است که شما نیاز دارید.

قطعه آبشاری CEC

قطعه آبشاری CEC
اتصالات متنوع برای نصب سبد کابل، انعطاف زیادی برای شکل‌دهی سبد و تعیین راه کابل به وجود می‌آورد. قطعه‌ی آبشاری یکی از اتصالاتی است که در کابل کشی بسیار کارآمد است. این محصول با ضخامت ورق 1.5 و با پوشش آبکاری گالوانیزه سرد تولید می‌شود. پوشش گالوانیزه سرد، علاوه بر شفافیت و براق شدن، در برابر خوردگی و آسیب دیدگی مقاومت بالایی دارد.  

قطعه‌ی آبشاری بخش مهمی از سبد کابل است. قطعه آبشاری طراحی شده است تا برای مدیریت کابل‌ها و فیبرهای نوری به بیرون از سبد کابل یا سینی مش مورد استفاده قرار گیرد. این قطعه در راستای عرضی سبد کابل قرار می‌گیرد.

نحوه‌ی نصب قطعه آبشاری

این قطعه راه حلی برای مدیریت کابل‌ها و اطمینان یافتن از نصب مرتب و تمیز است. وقتی حرف از نصب قطعه‌ی آبشاری می‌شود، می‌دانیم که مراحل نصب بسیار واضح است. در ابتدا با مشخص کردن جایی که می‌خواهید قطعه را نصب کنید شروع کنید. این قطعه در راستای عرضی سبد کابل قرار می‌گیرد. سپس به دقت موقعیت جایی که قطعه نصب می‌شود را علامت بزنید. در ادامه با استفاده از ابزار مناسب شکاف در هر دو طرف سبد کابل ایجاد می‌شود.
باید دقت کنید تا مطمئن شوید شکاف‌ به اندازه‌ای بزرگ است که کابل‌ها بدون خسارت یا لطمه ورود پیدا کنند. سپس تمام موانع یا آشغال روی هم را از محل بر می‌داریم تا سطح نصب تمیزی را فراهم کنیم. هنگامی که شکاف‌ها ایجاد شد، قطعه آبشاری را با استفاده از براکت‌ها و یا چفت و بست‌های فراهم شده متصل کنید. مطمئن شوید که قطعه‌ی آبشاری محکم و ثابت است تا از حرکت یا لق شدن آن در هنگام نصب کابل جلوگیری کند.  

مزایای قطعه آبشاری

1. حفاظت از کابل (به ویژه کابل فیبر نوری): از مزایای مهم استفاده از آبشاری در کابل کشی، عدم شکست فیبرهای نوری می‌باشد. این قطعه در سبدهایی با عرض بیشتر از ده سانت قابل استفاده می باشد.
2. ظاهر بهتر: ظاهر آراسته و جمع و جور برای کسب و کار و مرتب ماندن سیستم کابل‌ها ارزشمند است. استفاده از آبشاری، به علت مرتب کردن و مخفی نمودن کابل در سبد کابل ظاهر کابل‌ها را زیباتر می‌کند.
3. امنیت: قطعه آبشاری با جلوگیری از خطر افتادن در اثر کابل‌های رها شده، موجب افزایش امنیت می‌شود.

قطعه آبشاری اتصالی است که برای سبد کابل است که در نصب استفاده می‌شود تا راه مشخصی برای کابل‌ها و سیم‌ها فراهم کند. قطعه آبشاری به طور اختصاصی طراحی شده تا بر روی سبد کابل نصب شود و راهی برای خروج کابل‌ها باز می‌کند تا از سبد خارج شود و به بخش پایین‌تر نصب قرار می‌گیرد.
برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.
 
 
قطعه آبشاری
 
قطعه آبشاری
 
قطعه آبشاری
 
قطعه آبشاری
 
قطعه آبشاری

ابعاد قطعه آبشاری
طول 19 سانت
مقطع بزرگ 19.5 سانت
مقطع کوچک 9 سانت

https://sabadiran.ir/News/1/302
Share

آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان