• تعمیرات آسان

  با توجه به ساختار باز سبد کابل، رفع مشکلات مربوط به برق و ارتباطات فیزیکی را بسیار آسان می کند.

 • تمیز و بدون موش

  موش بزرگترین دشمن در صنایع غذایی است. موش ها محیط تاریک و بسته را دوست دارند. اگرچه حل این مشکل بسیار سخت می باشد.ولی استفاده از سبد کابل در مقایسه با سینی کابل بسیار بهتر است.

 • ضد حریق

  سبد کابل می تواند درجه مقاومت E90 را با توجه به استاندارد DIN 4102-12 آلمان به دست آورد. درجه مقاومت آتش E90 اطمینان از سیستم الکتریکی مانند روشنایی اضطراری، تهویه، خروجی اضطراری، زنگ هشدار آتش، و غیره می تواند به طور موثری کار کند

 • بهره وری بهتر انرژی

  مقاومت الکتریکی هادی با دما افزایش می یابد. هنگامی که جریان الکتریسیته از طریق کابل عبور می کند، دمای هسته های مسی و یا آلومینیومی افزایش می یابد.

 • ساخت اتصالات در محل نصب

  مشخصا برای سفارش هر نوع سیستمی نیاز به حاضر نمودن لیستی الزامی می باشد ولی همواره تعیین تعداد درست اتصالات مشکل بزرگی برای مجریان می باشد.

 • استفاده از مواد اولیه کمتر

  در میان انواع سیستم های انتقال کابل، سبد کابل به فولاد کمتری برای تولید نیاز دارد. برای مثال در یکی از رایج ترین ابعاد سیستم انتقال با عرض 30 سانت و لبه 5 سانت در سینی کابل با ضخامت 1.5 میلی متر با در نظر گرفتن حفره های موجود در روی سینی تقریبا وزنی معادل 4.7 کیلوگرم را دارا می باشد

 • سبکی در عین استحکام

  سبکی این نوع سازه، اجرا و نصب را بسیار آسانتر می نماید به طوریکه برای پیاده سازی در سختترین شرایط یک نفر قادر به انجام آن خواهد بود. از طرفی سبک بودن این سازه نیاز به تعلقات بیشتر را می کاهد که این امر نیز موجب صرفه جویی در زمان و هزینه می شود.

 • انعطاف پذیری بالا

  از آنجایی که برای اجرا، اتصالات مازادی مورد استفاده نمی باشد، سبد کابل قابلیت هرگونه تغییر شکلی را دارا می باشد.

 • سبد کابل و اتصالات مستحکم

  طراحی سبد کابل و اتصالات مورد نیاز توسط مهندسین سبد ایران سازه ای کاملا مطمئن، مقاوم و با ضریب اطمینان بالا را برای انتقال انواع کابل، فیبر نوری و دیگر ادوات فراهم آورده است. به طوری که هر متر از این سازه به صورت مینیمم 30 کیلوگرم و در تولیدات سفارشی تا 150 کیلوگرم را می تواند تحمل نماید.

 • اتصال پیچ مهره ای مطمئن و مقاوم

  سریعترین روش ممکن برای اتصالات در دنیای امروز پیچ مهره می باشد و سبد کابل نیز به راحتی و بدون نیاز به شماره پیچ های مختلف قابل پیاده سازی است .

 • ارسال سریع

  دست اندر کاران شرکت سبد ایران تمام تلاششان این است تا در کمترین زمان ممکن سبد های کابل را در محل پروژه به شما تحویل دهند. ما مشتاق و قادر هستیم از هر روش ارتباطی که برای شما آسان باشد با شما در ارتباط باشیم.

 • نصب اسان و سریع

  با استفاده از تعداد اتصالات بسیار کم و بدون نیاز به اتصالات سفارشی خاص، نصب بسیار سریع تر و آسان تر می گردد. یک پیچ مهره اتاقی، یک قیچی مفتول و یک اتصال تمام آن چیزی است که شما نیاز دارید.

اتصال پایه کف کاذب RF-XS

تاريخ:بيست و سوم آذر 1398 ساعت 14:04   |   کد : 106   |   مشاهده: 2478

یکی از اتصالات طراحی شده توسط سبد ایران که در پروژه ها برای انتقال سبد کابل از زیر کف کاذب مورد استفاده قرار می گیرد اتصال پایه کف کاذب RF-XS می باشد. برای نصب این پایه کافی است مسئول نصب با استفاده از U BOLT پایه مربوطه را به استرینگر کف کاذب نصب نموده و با قرار دادن C Channel تولیدی سبد ایران بروی اتصال مذکور پایه لازم برای انتقال سبد کابل را فراهم نماید. بعد از این مرحله سبد کابل بروی قسمت فوقانی این پایه قرار می گیرد و توسط قطعه نگهدارنده LSXU بروی C Channel فیکس می گردد و در نهایت به راحتی هر چه تمام تر کابل ها به مقصد مورد نظر منتقل می گردد.برای مشاهده عکس های مربوط به نحوه نصب پایه دیواری، در گالری تصاویر به قسمت نحوه نصب سبد کابل مراجعه فرمایید.


RF-1S

 

در پروژه ها برای انتقال سبد کابل از زیر کف کاذب به صورت افقی این نوع اتصال مورد استفاده قرار می گیرد. برای نصب این پایه کافی است مسئول اجرایی با استفاده از U BOLT پایه مربوطه را به استرینگر کف کاذب نصب نموده و با قرار دادن C Channel تولیدی سبد ایران بروی اتصال مذکور پایه لازم برای انتقال سبد کابل را فراهم نماید. بعد از این مرحله سبد کابل بروی قسمت فوقانی این پایه قرار می گیرد و توسط قطعه نگهدارنده LSXU بروی C Channel فیکس می گردد و به راحتی هر چه تمام تر کابل ها به مقصد مورد نظر منتقل می گردد.برای مشاهده عکس های مربوط به نحوه نصب ساپورت RF-1S، در گالری تصاویر به قسمت نحوه نصب سبد کابل مراجعه فرمایید.

C Channel در ابعاد مناسب برای نصب در زیر کف کاذب توسط مجموعه سبد ایران قابل تولید می باشد.
 


برای اتصال سبدهای کابل به C Channel از قطعه نگهدارنده LSXU استفاده می شود. این براکت ها در اندازه  5 سانتی متر  توسط مهندسان سبد کابل طراحی و تولید شده است. 
 


در انتقال سبد کابل در زیر کف کاذب برای نگه داشتن سبد بروی C Channel ها قطعه نگهدارنده LS5U مورد استفاده قرار می گیرد.
 

 

https://sabadiran.ir/News//106

آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان